33     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru


WSTĘPNIAK NUMERU

Wacław " DRIZIT " Beck
  Myślicie że co? Że lubimy tu siedzieć? Że rajcuje nas ślęczenie godzinami przed blaszakami i konsolami? Że może jeszcze lubimy grać, co, już nie mówiąc o pisaniu? Pewnie też myślicie, że kochamy czerwony kolor, podpisy pod screeny, supery, denaturat i takie tam?! Jeżeli tak myślicie to macie racje! Jesteśmy tu aby wychować… no fakt, średnia wieku czytelników SS-NG to koło 20 lat… żebyście mieli coś maniackiego, trochę chorego, trochę czerwonego a ponadto profesjonalnego i z jajem pod ręką! A jak! Dlatego także otwieramy filię w Iraku, aby wesprzeć polskich żołnierzy na ziemiach wroga. Co prawda Playxxxx nie chcieli, ale nas zasysają z dziką radością krzycząc - nareszcie coś się dzieje w tej zapyziałej Polsce! Mamy w planach zacząć tłumaczyć także zina na kilka języków, aby nasza mania udzieliła się i „biednym” mieszkańcom zachodu i wschodu! Zobaczycie pixele na czerwonym tle jeszcze będą sławne a wy razem z nimi! Pytacie pewnie w swoich głowach, czy mamy coś na poparcie tych słów?! A jakże! Jak pewnie już wiecie z okładki byliśmy w paszczy lwa, który powiem wam po cichu wcale nie okazał się taki zły. A więc (tak, wiem, nie zaczyna się zdania od „a więc”), a więc mamy dla WAS (i tylko dla WAS) 2 (czytaj DWA) wywiady (czytaj wywiady :P) z Jerzym Poprawą i Smuggler'em - redaktorami pisma zwanego przez wielu fanów czy może „fanów” SS - CDSUX. Prawda jest taka, że walcząc z konkurencją pewne osoby z zespołu naszej ukochanej gazetki trochę przegięły w bluzganiu i nam się to też udzieliło. Nie będę już pisał więcej o redaktorach CDA bo już widzę wasze bluzgi i krzyki. Tak, materiał jakim w tym wypadku są fani SS jest materiałem specyficznym i naprawdę trudnym, ale może popatrzycie na tych ludzi trzeźwym okiem a nie przez pryzmat bluzg niektórych osobników. Pewnie zauważyliście że piszę „ludzi” a nie „gazetę” a to dlatego że chcę abyście uznali profesjonalizm i maniactwo (w dobrym tego słowa znaczeniu) tego zespołu, a nie magazynu - do którego przekonywać Was nie mam zamiaru , zresztą do którego sam nadal jestem sceptycznie nastawiony :] Co jeszcze reklamowaliśmy miesiąc temu??? Aaaa, konkurs! Tak udało nam się zorganizować „mały” konkursik w którym nagrodami jest zaledwie 30 gier :] Hehe. Sponsorem naszym została firma PLAY, znana z wydawania gier i 3 tytułów pism na naszym rynku.
Wielkie dzięki za wsparcie! Pytania w konkursie są banalnie proste i baaardzooo ciekawe :> Szczegóły znajdziecie parę stron dalej - serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym oficjalnym konkursie SS-NG, naprawdę warto! Reszta pisma to też niezłe atrakcje. Otóż w STREFIE ŚMIERCI prezentujemy Wam kolejne wyniki z rozgrywek Polskiej Ligii UT. Myślę, że sporą radość sprawi tobie także, czerwony czytelniku wizyta w ODGŁOSACH WOJNY, gdzie Veeroosek (nowa xywa - komórczak :) - szczegóły w wywiadzie z v-ce) opisał pokaźny soundtrack z TYRIANA 2000 oraz przedstawił sylwetkę Roba Hubbarda, człowieka który zasłużył się w świecie elektronicznej rozgrywki.
W EMU FARMIE postanowiliśmy poruszyć temat Amgi, nieśmiertelnej maszynki do grania, natomiast całe wydanie KLUBU KONESERA poświęciliśmy DUKE NUKMEM'owi i rodzince. Przygotowaliśmy także kilka ładnych zapowiedzi, m.in.: VAMPIRE: THE MASQUERADE - BLOODLINES, już czuję ten smak krwi w ustach, kolejną już część nieśmiertelnego Larrego - LEISURE SUIT LARRY 8: MAGNA CUM LAUDE, czy zajeżdżającą średniowieczem WARS AND WARRIORS: JOAN OF ARC. Recenzje, to zainspirowany Panem Priestieni - THE RETURN OF THE KING, nowy eRPeG że myszka zdycha THE TEMPLE OF ELEMENTAL EVIL czy NEED FOR SPEED: UNDERGROUND.
No to by było na tyle, czytać nas i prenumerować, bo za miesiąc 2 część wywiadu! AVE!

Mój aktualny mail to [email protected]
Wywiad z Jerzym Poprawą
Wywiad ze Smugglerem

[Gregorious] A.D. 2004

[Pellaeon] Żywoty nie-świętych - Imperator
[Keiran] JA, JEDI

[Pedro] ???

[Redakcja] Polska Liga UT – Opis Rozgrywek

[Veeroos] LEGENDY – Rob Hubbard

[Veeroos] Tyrian 2000

[AloneMan]  Podsumowanie

[Carnage] Amiga – przyjaciółka graczy
[Iwan] Trzy swojskie akcenty, czyli jak Polskę na Amidze budowali...
[Iwan] Superfrog33     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru